Profil firmy

  Naši firmu založila fyzická osoba Vítězslav Talpa IČ 64344631 v roce 1996. Od roku 2007 byla převedena na společnost Talpa Vítězslav, s.r.o. IČ 26972000 zapsaná v Obchodním rejstříku spisová značka C 49082 vedená u Rejstříkového soudu v Brně. Současně se změnou firmy dochází z důvodu potřeby navýšení skladových prostor pro naše zásoby i ke změně sídla provozovny. Od svého zrodu se zaměřujeme na prodej lehkých střešních krytin a střešních systémů.

  Stěžejní je pro nás regionální zastoupení firmy Lindab na prodej celého výrobního sortimentu lehkých střešních krytin, střešních systémů, montovaných hal a ventilací. Následné rozšířování sortimentu přináší úzkou spolupráci s řadou tuzemských i zahraničních dodavatelů a jejich výrobních programů, jako je například Balexmetal, Satjam, Katepal, LUNAWOOD, Robelit, K&J&G a monoho dalších. Výběrem sortimentu se snažíme nabídnout našim zákazníkům zboží nejmodernějších technologií se špičkovou kvalitou za příznivou cenu. Pro řemeslníky zajišťujeme prodej spojovacích materiálů, nejpoužívanějšího pokrývačského nářadí a ochranných pracovních pomůcek. Ze zakoupeného materiálu si po dohodě mohou pokrývači v našich prostorách naohýbat a upravit své výrobky na našich velkoformátových strojích.

  Nabízíme velkoobchodní prodej řemeslníkům a stavebním firmám i maloobchodní prodej menším zákazníkům. Preferujeme osobní přítup ke každému zákazníkovi.
výroba: © Robert Waigner 1994-2012 |